#چاردیواری، خانه‌ای برای کودکان، خانه‌ای برای برابری

.

«انجمن یاری کودکان در معرض خطر» نهادی اجتماعی، مستقل، داوطلبانه و غیرِدولتی است که در راستای تحقق حقوق و منافع کودکان از سال ۸۶ به صورت رسمی فعالیت می‌کند.
ما در انجمن یاری باور داریم که هر کودک حق دارد از بهداشت، آموزش، فراغت و رشد سالم برخوردار باشد، بدون هیچ تبعیض اقتصادی، اجتماعی، قومیتی، نژادی، مذهبی، جنسیتی و ملّی.
ما ضمن طرح و مطالبه حقوق کودکان از نهادهای مسئول دولتی و عمومی، به اندازه توان خویش در دو خانه کودکیار #شاهدشهر و #صباشهر (در شهرستان شهریار) که توسط انجمن یاری تاسیس شده‌اند، حمایت‌های رایگان آموزشی، بهداشتی و اجتماعی برای #کودکان_کار و طرد شده از تحصیل فراهم می‌کنیم.
ساختمان هر دو خانه کودکیار در حال حاضر استیجاری است و با توجه به افزایش مداوم اجاره‌ها، انجمن توان ادامه فعالیت در ساختمان‌های استیجاری را ندارد.

برای تداوم فعالیت‌های این دو خانه کودکیار، تصمیم گرفته‌ایم تا با جلب کمک‌های انسان‌هایی که دغدغه کودکان، بالاخص کودکان کار و #طرد_شده_از_تحصیل را دارند، دو ساختمان‌ خریداری کنیم.

#چاردیواری‌ هایی از آنِ کودکان؛ تا با رفع دل‌نگرانی‌های مداوم از اتمام قرارداد ساختمان و بالارفتن اجاره‌بها، بتوانیم تمام تمرکز خود را بر آموزش و حمایت از کودکان بگذاریم و از خانه‌ به دوشی هر ساله رها شویم.

داشتن این #چاردیواری در #صباشهر، نیازمند ۲۲۰ میلیون تومان پول است که تا به حال ۱۰۰ میلیون تومان از این مبلغ تامین شده و انجمن یاری برای تامین ۱۲۰ میلیون تومان باقیمانده، تا نیمه تیرماه فرصت دارد. امید داریم تا با حمایت‌ مالی شما این امکان فراهم شود و در این راه، دست شما را به گرمی می‌فشاریم.

 

🌱 جهانِ برابر و بی‌تبعیض، جهانِ شایسته کودکان!
شماره حساب انجمن یاری کودکان درمعرض خطر

🔻 شماره کارت : 5022291016974311
🔹 شماره حساب: 2158107408801
🔸 شماره شبا: IR470570021581000740880001
به نام انجمن یاری کودکان در معرض خطر
🔹 ارتلاط با ادمین تلگرام: 🆔 @CharDivari_Yari
🔸 کانال تلگرام انجمن: 🆔 @ISPVC_NGO

دیدگاه بگذارید